0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده

لاستیک سواری ایرانی

لاستیک سواری ایرانی در حال حاضر با لاستیک های خارجی قابل رقابت می باشد، به همین دلیل است که فروشگاه لاستیک همپا نیز برای فروش لاستیک، انواع تایرهای ایرانی را نیز به فروش می رساند.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
کشور سازنده
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

تایرهای ایرانی نیز متناسب با نوع خودروهای سواری تولید می شوند و دارای کیفیت لازم می باشند و استانداردهای جهانی را در ساخت تایرها رعایت نموده اند تا کوآلیتی لازم را برای انواع خودروها داشته باشند.

لاستیک سواری ایرانی

خرید انواع لاستیک سواری ایرانی

از برندهای معروف تایر ایرانی می توان به گروه صنعتی بارز، لاستیک های ایرانی پیروزی، دنا، کویر تایر، یزد تایر، گلدستون، تایر، یاسا و کیان تایر البرز اشاره نمود که هر کدام از آنها محصولات تایر خود را متناسب با ماشین آلات مختلف تولید می کنند. در حال حاضر از تایرهای ایرانی استقبال فراوانی می شود و امتحان خود را در جاده ها پس داده اند و افراد زیادی تمایل دارند، لاستیک انواع خودروهای سواری خود را با لاستیک های ایرانی به جاده ها بیندازند. 

قیمت خرید تایرهای ایرانی

لاستیک های ایرانی نسبت به تایرهای خارجی قیمت ارزان تری دارند، چرا که در ایران تولید می شوند و دارای قیمت مناسب تری می باشند، ولی برخی از برندهای لاستیک های ایرانی به دلیل کیفیت بالایی که دارند، با قیمت برندهای خارجی برابری می کند و افراد با اشتیاق فراوان، تایر ایرانی را خریداری می کنند. قیمت خرید تایر به نوع برند لاستیک های ایرانی و همچنین کیفیت لاستیک ها و نوع ماشینی که تایر را برای آن خریداری می نمائید بستگی دارد. بنابراین شرکت های ایرانی در تلاش هستند که کیفیت تایرهای ایرانی که تولید می کنند مشابه خارجی باشد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()