0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
کشور سازنده
پهنای لاستیک
ارتفاع دیواره(فاق)
قطر رینگ (اینچ)
کالا برای:

لاستیک سنگین و اتوبوسی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

لاستیک ماشین های سنگین برای انواع کامیون ها و کشنده ها، کمپرسی ها، انواع اتوبوس های شهری و بین شهری و ...  اطلاق می شود که با توجه به سایز اینگونه لاستیک ها برای جابجایی و تعویض آنها نیاز به تخصص ویژه و امکانات مناسب می باشد. فروشگاه لاستیک همپا با توجه به تجربه در ارائه قیمت لاستیک خرید اینترنتی اینگونه از لاستیک ها را نیز فراهم کرده است. رانندگان ماشین های سنگین و اتوبوسی باتوجه به اینکه شغل حرفه ای آنها ایجاب می کند قیمت لاستیک را مد نظر قرار داده و با مقایسه قیمت لاستیک دولتی و توجه به کیفیت، انتخاب بهتری را انجام می دهند. البته ثبت نام لاستیک دولتی برای این عزیزان با دشواری هایی همراه بوده و بایستی سازمان های راهداری مربوطه حواله خرید لاستیک دولتی را دریافت کنند.

لاستیک ماشین های سنگین و اتوبوسی دارای مشخصه هایی از قبیل حداکثر توانایی حمل بار و شاخص سرعت هستند با در نظر گرفتن قیمت لاستیک و اینگونه شاخصه ها خرید لاستیک در این دسته از لاستیک ها با دشواری هایی همراه است. با توجه به اینکه قیمت لاستیک های سنگین و اتوبوسی معمولا بالاست صاحبان این نوع وسایل نقلیه معمولا تمایل به خرید لاستیک قسطی هستند و این برای فروشندگان لاستیک با توجه به تغییر قیمت روز لاستیک، یک چالش بزرگ محسوب می گردد.

قیمت لاستیک ماشین های سنگین و اتوبوسی

قیمت لاستیک های سنگین و اتوبوسی معمولا بالاست و اینگونه لاستیک ها در فروشگاه لاستیک همپا در طیف گسترده ایی از به مشتریان عرضه می گردد. با توجه به محدودیت های ساخت اینگونه لاستیک ها در داخل کشور لاستیک های سنگین و اتوبوسی خارجی در بازار توزیع می گردد و خود این باعث می شود قیمت لاستیک در این حیطه بالا باشد. مشتریان می توانند جهت تهیه ی لاستیک مورد نیاز خود از طریق ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای جهت خرید لاستیک ثبت نام لاستیک دولتی انجام دهند.

قیمت روز لاستیک های سنگین و اتوبوسی

سایت فروش لاستیک همپا با تکیه بر تجربه ی سال ها فروش لاستیک، قیمت روز لاستیک را برای مشتریان در دسترس قرار می دهد. قیمت روز لاستیک های سنگین و اتوبوسی مانند سایر خودروها تابع پارامترهایی نظیر سال تولید که به میلادی روی لاستیک حک می شود، گل لاستیک، شرکت سازنده ی لاستیک و ... بستگی دارد. ترکیب این موارد برای استخراج قیمت لاستیک کاریست که کارشناسان لاستیک فروشی همپا روزانه آنرا به انجام میرسانند. اخیرا قیمت لاستیک دولتی نیز از عوامل تاثیر گذار بر قیمت لاستیک محسوب می گردد و این فاکتور نیز مورد توجه کارشناسان همپا قرار دارد.

ادامه مطلب ˅
5 / 10
از 8 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()