0
>> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
کشور سازنده
پهنای لاستیک
ارتفاع دیواره(فاق)
قطر رینگ (اینچ)
کالا برای:

لاستیک

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

متناسب با نوع خودرو، ابعاد و کیفیت و قیمت لاستیک ها نیز متغیر می باشد و برای خودروهای مسابقه نوع لاستیک ها در تعیین سرعت بسیار مؤثر می باشد و به اجزای مختلف تایر وابسته می باشد. یعنی لاستیک ها از نظر ابعاد، فاق و همچنین اندازۀ رینگ ها با هم متفاوت هستند و نیاز است افرادی که اقدام به  خرید تایر می کنند، حتماً اطلاعات جامعی نسبت به انواع لاستیک ها داشته باشند و سپس بر مبنای نیاز و در نظر گرفتن قیمت لاستیک، مناسب ترین تایر را برای خودروی خود خرید نمائید. خرید لاستیک به صورت اینترنتی این مزیت را ایجاب می کند که انتخاب های گسترده تری به مشتری می دهد.

 

فروشگاه لاستیک همپا عرضه کنندۀ انواع لاستیک های خودروهای مختلف در بازار می باشد. همانطور که آگاه می باشید لاستیک از مهمترین بخش های خودروها به حساب می آید که از اهمیت بالایی برخوردار است و تأثیر مستقیم بر روی سرعت و امنیت انواع خودروها دارد. کیفیت مواد اولیه در تولید انواع لاستیک ها بسیار اهمیت دارد و بر روی ماندگاری تایرها مؤثر می باشد خرید لاستیک با کیفیت و متناسب با نوع مصرف می تواند به پرداخت بهینه بیانجامد. فروش لاستیک با قیمت مناسب و با کیفیت بالا از مزایای فروشگاه لاستیک همپا می باشد. در فروشگاه همپا قیمت لاستیک به طرز چشمگیری رقابتی تعیین می گردد.

لاستیک

خرید لاستیک

تنوع ماشین آلات تولید شده بسیار می باشد و به طبع ابعاد و ساختار لاستیک های خودروها نیز با یکدیگر متمایز می باشند و حفظ این نکات در خرید لاستیک حائز اهمیت می باشد و بر روی کارکرد خودروها و میزان مصرف سوخت نیز تأثیر می گذارد. در بازار انواع خودروهای سواری، شاسی بلند، سنگین، کشاورزی، صنعتی، موتور و غیره مورد استفاده قرار گرفته می شوند، لاستیکی که برای هر کدام از این خودروها مورد استفاده قرار می گیرد به طبع با یکدیگر متفاوت می باشند و دارای ابعاد و ساختار متفاوتی هستند که توانایی فشار وزن کلی خودروها را داشته باشند. قیمت لاستیک برای بعضی برندها نسبت به سایرین از تفاوت چشمگیری برخوردار است در صورتی با خرید همان لاستیک در مواردی تا 30 درصد در مصرف سوخت سرفه جویی حاصل می شود که موارد بایستی هنگام خرید لاستیک مورد توجه قرار گیرند.

قیمت لاستیک

یکی از مسائلی که هنگام خرید تایر برای خریدار مهم می باشد، قیمت لاستیک ها می باشد و به اشتباه ارزان ترین تایر را برای خودروی خود خریداری می کنند، ولی در صورتی که نکتۀ مهم در خرید لاستیک های انواع خودروها، کیفیت و رعایت استانداردهای تولید لاستیک ها می باشد همچنین سال ساخت لاستیک روی قیمت لاستیک تاثیر گذار است که باید در نظر گرفته شود و بر اساس آن تایر مورد نظر خود را خریداری نمائید. در خرید لاستیک باید در نظر داشته باشید تنها ملاک تصمیم گیری علاوه بر قیمت حتما کیفیت و سال ساخت  انواع لاستیک سواری را هم در نظر بگیرید. با خرید انواع لاستیک از فروشگاه همپا، قیمت لاستیک متناسب با سال ساخت و با کیفیت بالا دریافت خواهید کرد. 

ادامه مطلب ˅
6 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()