0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
کشور سازنده
پهنای لاستیک
ارتفاع دیواره(فاق)
قطر رینگ (اینچ)
کالا برای:

لاستیک شاسی بلند

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

لاستیک خودرو شاسی بلند به دلیل بزرگ بودن ابعاد خودرو، باید وزن بیشتری را تحمل کند و دارای ویژگی های مجزایی می باشد. جنس مواد تشکیل دهنده ی این نوع خودروها با توجه به نوع کاربری آنها، محکم تر می باشد. فروشگاه لاستیک همپا در حوزۀ فروش انواع لاستیک خودروهای مختلف از جمله لاستیک های شاسی بلند نیز فعالیت دارد. در خرید لاستیک ماشین های شاسی بلند بایستی دقت شود که کیفیت فدای قیمت لاستیک نگردد زیرا هر گونه اهمال در این زمینه می تواند خسارت سنگینی به همراه داشته باشد.

فروشگاه اینترنتی فروش لاستیک خودرو همپا، معتبرترین برندهای تولید لاستیک خودرو های شاسی بلند دنیا را در فروشگاه خود عرضه می کند که به دو نوع لاستیک های شاسی بلند خارجی و تایرهای شاسی بلند داخلی تقسیم بندی می شود. در میان لاستیک های شاسی بلند خارجی دو نوع لاستیک رانفلت و لاستیک غیر رانفلت (معمولی) وجود دارد که معمولا از تفاوت قیمتی چشمگیری برخوردار هستند و بایستی در مقایسه قیمت لاستیک ها مورد توجه قرار گیرند. کلیه لاستیک خودرو شاسی بلند یا همان SUV ها از نوع رادیال هستند که با توجه به بدیهی بودن در بازار خرید لاستیک خودرو معمولا به آن اشاره نمی شود.

لاستیک شاسی بلند

خرید انواع لاستیک خودرو شاسی بلند

خرید تایرهای شاسی بلند همانند دیگر خودروها دارای اهمیت است و دارای ویژگی های منحصر به فرد می باشد که از همه مهمتر طراحی آج لاستیک خودرو های شاسی بلند می باشد که ارتباط مستقیم با ترمزگیری بهینۀ تایرهای شاسی بلند در شرایط آب و هوایی نامساعد دارد که در سرعت های بالا مد نظر گرفته می شود. لاستیک  خودرهای شاسی بلند از شیارها و دنده های پهن برخوردار می باشد که باعث کنترل هر چه بیشتر برروی سرعت خودرو می شود و نکتۀ اساسی که باید در خرید لاستیک خودروهای شاسی بلند باید در نظر گرفته شود، مواد تشکیل دهندۀ لاستیک ها می باشد که نقش مستقیم بر روی طول عمر لاستیک ماشین های شاسی بلند دارد.

فروش لاستیک خودرو شاسی بلند با قیمت مناسب

قیمت خرید لاستیک خودرو شاسی بلند متناسب با نوع خودرو شاسی بلند و همچنین نوع برند انواع  لاستیک  خودرو متفاوت می باشد. طبیعتاً قیمت تایرهای  شاسی بلند نسبت به خودروهای سواری گران تر می باشد و برخی از ویژگی های تایر شاسی بلند با لاستیک خودروهای سواری متفاوت است ولی همانند لاستیک های سواری، برای راهنمائی خریداران، بر روی لاستیک های شاسی بلند نیز نوشته هایی درج شده است تا مصرف کنندگان با آگاهی بهتر، مناسب ترین تایر شاسی بلند را برای خودروی خود خریداری نمایند تا مقاومت لازم را در برابر سایش و چسبندگی به سطح آسفالت داشته باشند.

ادامه مطلب ˅
5 / 10
از 8 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()

با درود و احترام آدرس سایت تغییر پیدا کرده

لطفا برای اطلاع از قیمت ها و تخفیفات به

آدرس https://hampalastik.com/ مراجعه کنین.