0
جستجوی پیشرفته
بر اساس سایز
پهنای لاستیک:
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده

لاستیک سواری میشلن

لاستیک سواری میشلن محصول کشور فرانسه می باشد که برای ساخت لاستیک  از باکیفیت ترین مواد اولیه استفاده نموده است و فروشگاه لاستیک همپا نیز ارائه دهندۀ انواع تایرهای میشلن در ایران می باشد. تایرهای میشلن دارای کیفیت بالایی می باشد در نتیجه فرمان پذیری بالایی دارند و راننده امکان این را دارد که در شرایط جوی نامساعد کنترل بهتری بر روی سرعت خودرو داشته باشد. قیمت لاستیک در این برند در مقایسه با سایر برندها بالاتر است ولی بعضی از گل های لاستیک میشلن باعث سرفه جویی در انرژی می شوند. لاستیک های میشلن بر روی جاده، باعث پایداری بیشتر خودرها می گردد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
کشور سازنده
پهنای لاستیک
ارتفاع دیواره(فاق)
قطر رینگ (اینچ)
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

لاستیک سواری میشلن | خرید و فروش لاستیک سواری میشلن

توجه به اورجینال بودن تایرهای میشلن، از نکاتی است که باید هنگام خرید مد نظر داشته باشید و برای اینکه دچار چنین اشتباهی نگردید، لاستیک های میشلن را از فروشگاه های معتبر خریداری نمائید و حتماً با ضمانت و گارانتی پس از فروش خریداری نمائید. لاستیک های میشلن در بین برندهای خارجی استقبال فراوانی می شود و دارای کیفیت بالایی می باشد، همچنین با توجه به کیفیت قیمت مناسبی دارد. قیمت لاستیک های میشلن بسته به کشور سازنده با توجه به هزینه حمل می تواند تفاوت زیادی داشته باشد.

لاستیک سواری میشلن

خرید لاستیک سواری میشلن

لاستیک های میشلن در جاده ها، هنگام ترمز گیری اصطحکاک بهتری را در زمان کوتاه از خود نشان می دهد و باعث توقف کامل خودرو می گردد. شرکت میشلن نیز متناسب با انواع خودروها، انواع تایرهای میشلن را تولید نموده است و وارد بازار نموده است. تایرهای میشلن بر اساس انواع خودروهای سواری، شاسی بلند، سنگین، صنعتی و غیره، ساخته شده اند و بر مبنای نوع خودرو، لاستیک های میشلن نیز مشخصات فنی متفاوتی دارند ولی در تمام آنها از مرغوب ترین مواد اولیه استفاده شده است و خودروهایی که دارای تایرهای میشلن هستند به راحتی نرمی حرکت ماشین ها را می توان متوجه شد و نقش بسزایی در کنترل خودروها دارد. هنگام خرید لاستیک نباید کیفیت فدای قیمت شود و این مساله بخوبی در مورد قیمت لاستیک های میشلن مصداق دارد.

قیمت لاستیک میشلن

تایرهای میشلن همانند دیگر تایرها بر اساس نوع خودرو، کیفیت تایرها قیمت گذاری شده اند و قیمت لاستیک های میشلن دارای تعرفه های مشخصی در بازار می باشند، ممکن است قیمت تایرهای میشلن در برخی از فروشگاه ها اندکی متغیر باشد ولی در نهایت کیفیت یکسانی دارند. عامل دیگری که در قیمت لاستیک تاثیر گذار است سال ساخت و کشور سازنده است بنابراین هنگام خرید لاستیک میشلن این دو مساله نیز بایستی لحاظ شود. کاری که در فروشگاه لاستیک همپا به خوبی توسط کارشناسان خبره رعایت می شود.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()