0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
کشور سازنده
پهنای لاستیک
ارتفاع دیواره(فاق)
قطر رینگ (اینچ)
کالا برای:

لاستیک سواری و اسپرت کنتیننتال

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

یکی از اعجوبه های اقتصاد دنیا آلمان است. این کشور دوبار در جنگ جهانی اول و جنگ جهانی دوم به کلی ویران شد ولی باز ظرف مدت کوتاهی خودش را به صدر اقتصاد دنیا رسانیده است. صنعت لاستیک سازی آلمان نیز جدا از این تصویر کلی از اقتصاد آلمان نیست. تولید لاستیک ماشین در این کشور به پشتوانه شرکت های بزرگ خودروسازیش نظیر بنز، بی ام دبلیو و ... در سطح بالایی قرار دارد. یکی از این کارخانه جاتی که در زمینه تولید لاستیک ماشین فعالیت می کنند لاستیک کنتیننتال است که محبوبیت جهانی دارد.

فروش لاستیک در دنیای امروزی جنبه های تخصصی پیدا می کند و کسی که قصد خرید لاستیک داشته باشد بایستی به آن توجه کند. لاستیک های کنتیننتال را می توان به دو گروه اصلی تقسیم کرد. 1) نوع معمولی 2) نوع رانفلت. لاستیک ماشین را زمانی رانفلت می گویند که پس از پنچری با حفظ تعادل به حرکت خود ادامه می دهد و راننده می تواند در محلی امن اقدام رفع عیب لاستیک ماشین نماید.

قیمت لاستیک ماشین

قیمت لاستیک در لاستیکهای کنتیننتال بین نوع معمولی و رانفلت تفاوت زیادی دارد و لاستیک های رانفلت گرانتر هستند. همین مساله برای کسی که قصد خرید لاستیک را داشته باشد ایجاد شبهه می کند و کارکنانی که در قسمت فروش لاستیک فعال هستند بایستی این موضوع را برای خریداران لاستیک جا بیاندازند. البته قیمت لاستیک تابع موارد دیگری نظیر تاریخ تولید یا کشور سازنده هم هست (خیلی از شرکت های بزرگ محصولات خود را در چندین کشور مختلف تولید می کنند) ولی هیچکدام به اندازه ی رانفلت و معمولی تفاوت در قیمت لاستیک ایجاد نمی کنند.

ادامه مطلب ˅
5 / 10
از 8 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()

با درود و احترام آدرس سایت تغییر پیدا کرده

لطفا برای اطلاع از قیمت ها و تخفیفات به

آدرس https://hampalastik.com/ مراجعه کنین.