0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
کشور سازنده
پهنای لاستیک
ارتفاع دیواره(فاق)
قطر رینگ (اینچ)
کالا برای:

لاستیک سواری و اسپرت مارشال

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

لاستیک سواری و اسپرت مارشال را می توان از روی علائمی که بر روی آن درج می شوند شناخت. این علائم معرف خصوصیات متنوعی از لاستیک ماشین هستند که می توان به اسم برند، اسم گل، سایز، شاخص بار، شاخص سرعت، تاریخ تولید و ... اشاره نمود. هر شرکت لاستیک ساز طرح هایی که محصول کار تیم های تحقیقاتی اش است را یک نام مشخص می دهد که در واقع نام همان گل لاستیک هستند. گل لاستیک می تواند رو کاربری لاستیک تاثیر گذار باشد و حتی در سایزهای بالا باعث تفاوت فاحش در اختلاف قیمت نیز می گردد. 

امر خرید لاستیک و فروش لاستیک می تواند مستلزم چالش هایی باشد که بایستی یک فروشنده ی منصف به آن رسیدگی نماید. چون خرید لاستیک برای مشتریان اتفاقی است که فاصله  زمانی رخ دادنش نصبتا طولانی است و به حدود سه سال (بستگی به کیفیت لاستیک ماشین دارد) می رسد لذا خریدار لاستیک بخصوص خریدار لاستیک سواری اطلاعات چندانی در مورد چگونگی لاستیک ندارد. فروشگاه لاستیک همپا همراه با فروش لاستیک های سواری و اسپرت مارشال اطلاعات کاملی نیز در اختیار مشتریان می گذارد که ذهن ایشان را در تصمیم گیری ها باز می گرداند.

قیمت لاستیک ماشین سواری مارشال 

عواملی که روی قیمت لاستیک تاثیر می گذارند گاهی منطقی و گاهی کاملا غیر منطقی جلوه می کنند. از عواملی که به شکل منطقی روی قیمت لاستیک تاثیر می گذارند تاریخ تولید لاستیک است به این معنی که قاعدتا تاریخ تولید لاستیک هر چقدر به زمان حال نزدیک باشد بایستی گرانتر باشد و در بازار فروش لاستیک نیز فی الواقع این چنین است. از عواملی که ظاهرا نبایستی در قیمت لاستیک تاثیری داشته باشد گل و طرح لاستیک است یعنی در بازار فروش لاستیک، لاستیک هایی با برند یکسان و سایز یکسان وجود دارد منتهی به علت تفاوت در گل لاستیک قیمت های متفاوتی به خود می گیرند. 

قیمت روز لاستیک ماشین

در گذشته به سبب آنکه اطلاعات به کندی بین مردم جابجا می شد امکان دسترسی سریع و درست و به هنگام قیمت لاستیک نبود. امروزه با به وجود آمدن پلت فرم های مختلف و در دسترس بودن تقریبا رایگان آن ها برای عموم مردم راحتی هایی به همراه آورده که حداقل آن این است که پولی را که برای قیمت لاستیک می پردازید می دانید که تفاوت چشمگیری با سایر جاها ندارد و با خیالتان تا حدودی راحت است که سرتان کلاه نرفته. کار مهمی که فروشگاه لاستیک همپا جهت شفاف سازی قیمت ها می کند در همین راستا می باشد و تقریبا در میان دسته های هم صنف بی همتاست.

 

 

ادامه مطلب ˅
5 / 10
از 8 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()

با درود و احترام آدرس سایت تغییر پیدا کرده

لطفا برای اطلاع از قیمت ها و تخفیفات به

آدرس https://hampalastik.com/ مراجعه کنین.