0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
کشور سازنده
پهنای لاستیک
ارتفاع دیواره(فاق)
قطر رینگ (اینچ)
کالا برای:

لاستیک شاسی بلند میشلن

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

لاستیک میشلن با قدمتی 130 ساله خرید لاستیک را برای هر مشکل پسندی راحت می کند. لاستیک ماشین های شاسی بلند در شرکت لاستیک سازی میشلن که خود مخترع بسیاری از نوآوری های این صنعت است، نیز با تنوع منحصر به فردی تولید و به بازارهای جهانی عرضه می گردد. نمود بارز فدا نکردن کیفیت لاستیک به پای قیمت لاستیک در مورد برند میشلن به وضوح مصداق پیدا می کند. فروشگاه همپا در راستای تعهد خدشه ناپذیر خود مبنی بر فروش لاستیک با برترین کیفیت، لاستیک میشلن برای ماشین های شاسی بلند در سبد فروش خود قرار داده و پوشش حداکثری از لحاظ تنوع برای مشتریان فراهم کرده است.

لاستیک شاسی بلند میشلن دارای ویژگی هایی نظیر میزان حداکثر سرعت، میزان تحمل بار و تاریخ تولید و ... است که با حروف برجسته بر روی دیواره ی لاستیک حک می شود. از ویژگی های مورد اذعان اکثریت مصرف کنندگان این نوع لاستیک ها نرمی و انعطاف پذیر بودن آنهاست. با توجه به سابقه ی طولانی حضور این شرکت در عرصه ساخت لاستیک، لاستیک های ساخت این شرکت نفوذ گسترده ای در سراسر بازارهای دنیا دارند و تقریبا همه جا دیده می شوند. رنج لاستیک های تولیدی این شرکت نیز منحصر به فرد است و تقریبا برای هر ماشینی که برای حرکت به لاستیک نیاز داشته باشد، میشلن لاستیک تولید می کند.

قیمت لاستیک شاسی بلند میشلن

هر مصرف کننده ای زمانی که می خواهد برای وسیله نقلیه ی خود لاستیک تهیه کند بی شک قیمت لاستیک فاکتوری است که در تصمیم گیری او تاثیر گذار است. عوامل متعددی در قیمت لاستیک دخیل هستند که از جمله این عوامل استفاده از مواد اولیه با کیفیت و همچنین طول عمر مفید می باشد که بایستی در خرید لاستیک لحاظ شوند. چنانچه همه ی لاستیک های موجود در بازار دارای کیفیت یکسانی می بودند قاعدتا قیمت یکسانی می بایست داشته باشند که می دانیم چنین نیست و قیمت لاستیک در یک سایز یکسان از یک برند تا برند دیگر تفاوت فاحشی می تواند داشته باشد.

خرید لاستیک شاسی بلند میشلن

یکی از دغدغه های صاحبان ماشین های شاسی بلند خرید لاستیک مناسب می باشد. اینگونه افراد با توجه به اینکه صاحبان خودروهای آفرودی هم جزو این دسته می باشند استفاده های خاص از ماشین می کنند و مسیرهای صعب العبور را طی میکنند لذا خرید لاستیک برای این افراد از اهمیتی ویژه برخوردار است که فروشگاه همپا جهت ارج نهادن به این افراد خرید لاستیک شاسی بلند میشلن را با قیمت رقابتی برای این عزیزان سهل و آسان نموده است.

 

ادامه مطلب ˅
5 / 10
از 8 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()

با درود و احترام آدرس سایت تغییر پیدا کرده

لطفا برای اطلاع از قیمت ها و تخفیفات به

آدرس https://hampalastik.com/ مراجعه کنین.