0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
کشور سازنده
پهنای لاستیک
ارتفاع دیواره(فاق)
قطر رینگ (اینچ)
کالا برای:

لاستیک کومهو

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

لاستیک کومهو از دیگر برندهای کره ای محسوب می شود. فروشگاه هم پا توانسته به منظور پاسخگویی به سفارشات مشتریان، محصولات این برند را در لیست لاستیک های رادیال در مدل های مختلف عرضه نمایند. کمپانی لاستیک سازی کومهو فعالیت خود را در کشور کرۀ جنوبی آغاز نمود و توانست موفق به راه اندازی خط تولید انواع لاستیک رادیال گردد. در اینجا قصد داریم به بررسی مشخصات فنی تایرهای کومهو بپردازیم، تا بدین وسیله شما به سهولت بتوانید مناسب ترین لاستیک را برای اتومبیل های مختلف خریداری نمائید. بدیهی است نوع تایر بر روی طول عمر خودرو تأثیر می گذارد و بدین ترتیب تلاش می شود متناسب با مدل های مختلف اتومبیل، بهترین لاستیک را برای اتومبیل تهیه نمود. فروش لاستیک کومهو در دسته بندی متفاوت صورت می گیرد که در ادامۀ مقاله به این موضوع مهم خواهیم پرداخت.

تاریخچه مختصری از لاستیک کومهو

کمپانی لاستیک سازی کومهو در سال 1946 میلادی، در شهر گوانگجو کرۀ جنوبی خط تولید خود را افتتاح نمود. این کمپانی از همان ابتدا فعالیت خود را در حوزۀ تولید تایرهای خودرو آغاز نمود و توانست موفق به عرضۀ محصولاتی با کیفیت و مرغوب گردند. طولی نکشید شرکت کومهو که در ابتدا با عنوان تایر سام یانگ به بازار عرضه می شد، توانستند با تغییر برند، محصولات خود را با عنوان لاستیک های کومهو و مارشال به بازار جهانی عرضه نمایند. راه اندازی خط تولید کمپانی کومهو در شهرهای گوکئونگ و پیونگتائک توسعه پیدا کرد و در شهر گوانگجو، دفتر تحقیق و توسعۀ این برند معتبر راه اندازی شده است.

کیفیت لاستیک های کومهو به نحوی است که توانسته اند هر سال بیش از 70 میلیون تایر تولید و به بازار مصرف عرضه نمایند. این کمپانی معتبر در طول سه دورۀ متوالی توانسته برندۀ Red Dot Award شود.

فروش لاستیک کومهو

فروش تایر کومهو در مدل های متفاوت منجمله تایرهای رادیال و بایاس صورت می گیرد. البته از نظر شکل ظاهری و مقاومت ساختاری متناسب با شرایط آب و هوایی مختلف توانسته اند موفق به تولید لاستیک زمستانی کومهو، لاستیک تابستانی کومهو و لاستیک تمام فصل کومهو گردند. در نتیجه مالکین خودرو می توانند متناسب با موقعیت های مختلف شرایط آب و هوایی، بهترین لاستیک برند کومهو را خریداری نمایند. تایر کومهو با طرح گل ایکو 21 (ECO SOLUS KL) از جمله لاستیک های تمام فصل این برند به شمار می رود که گزینۀ مناسبی برای خودروهای کراس اوری و یا شاسی بلند می باشد و از سطح چسبندگی بالایی برخوردار است. این مدل لاستیک کومهو دارای 73 درصد سطح چسبندگی در زمین های خشک، 67 درصد در زمین های مرطوب و حدود 73 درصد میزان سایش می باشد.

این مدل تایر کومهو دارای آج هایی با ترکیبات سیلیس می باشد. این ماده موجب کاهش مقاومت غلتشی لاستیک می شود و در نتیجۀ آن میزان مصرف سوخت را برای حرکت اتومبیل به حداقل می رساند. به طور کلی طراحی لاستیک های کومهو مدل اکو جهت چرخیدن نیاز به انرژی کمتری دارند و تأثیر مستقیم بر روی بهینه سازی سوخت دارد. در نهایت نیاز به نیروی مقاومت کمتری دارد و اتومبیل با حداقل چرخش تایر، سرعت بیشتری خواهد داشت. معمولاً این دسته بندی از لاستیک کومهو سازگاری بالایی با محیط زیست دارد. لاستیک های کومهو به عنوان یکی از برندهای معتبر کره ای در لیست محصولات فروشگاه هم پا قرار دارد.

لاستیک کومهو

مشخصات فنی لاستیک های کومهو

در بخش پیشین به معرفی یکی از مدل های پرفروش لاستیک کومهو پرداختیم و اینکه میزان درصد چسبندگی تایر در شرایط آب و هوایی مختلف می تواند تغییرات فراوانی نسبت به یکدیگر داشته باشد. لاستیک های مرغوب از ترکیبات مواد شیمیایی پلیمری ساخته می شوند. در نتیجه سطح کیفیت تایرها بر اساس نوع مواد اولیه به کار رفته در خط تولید تعیین می گردد. اگر به دنبال تعویض تایرهای اتومبیل خود می باشید، توصیه می کنم عوامل متعددی را در نظر بگیرید.

اکثر تایرها اعم از لاستیک خودروهای سبک و سنگین دارای تاریخ تولید می باشند که بر روی دیوارۀ خروجی آنها حک می شود و بر اساس تاریخ میلادی و شامل 4 رقم می باشد. دو رقم اول از سمت راست بیان کننده سال و دو رقم دوم از سمت چپ بیان کنندۀ هفتۀ تولید می باشد. معمولاً توصیه می شود لاستیک هایی که بیش از 4 سال از تاریخ تولید آنها گذشته است، خریداری ننمائید. معمولاً این اعداد در یک کادر معین بر روی دیوارۀ تایر درج می کنند تا بدین وسیله بتوانند خوانایی آنها را حفظ نمایند و افراد به سهولت بتوانند سال تولید لاستیک کومهو و هر برند دیگری را تشخیص دهند.

فاکتورهای مهم جهت خرید لاستیک کومهو

فاکتورهای بی شماری در انتخاب لاستیک خودرو وجود دارد که رانندگان می بایست توجه ویژه نسبت به این مسئله داشته باشند. خرید لاستیک کومهو به دلیل نقاط قوتی که دارد، مورد استقبال خیلی از افراد قرار گرفته می شود. کمپانی کومهو محصولات خود را با استفاده از تکنولوژی روز دنیا تولید و به بازار مصرف عرضه نموده است. ضمن آنکه این کمپانی همواره از مواد اولیه درجه یک و با کیفیت برای تولید لاستیک های رادیال کومهو استفاده می نماید. به همین دلیل شاهد افزایش طول عمر محصولات کومهو در بازار جهانی می باشیم. امروزه شاهد عرضۀ انواع لاستیک خودرو توسط این کمپانی معتبر می باشیم که توانسته اند متناسب با مدل های مختلف اتومبیل در سطح جهان محصولاتی با کیفیت تولید و عرضه نمایند.

کمپانی لاستیک سازی کومهو، خود را به واسطۀ نوآوری و کیفیت عالی محصولات در سطح جهان معرفی نموده است. بدیهی است شاهد گسترش و توسعۀ فعالیت این کمپانی معتبر در سراسر دنیا باشیم و در ایران نیز خیلی از افراد خواستار استفاده از محصولات این کمپانی شناخته شده می باشند. خرید لاستیک کومهو در مدل های مختلف صورت می گیرد چون ارتباط مستقیم با مشخصات فنی اتومبیل و شرایط محیطی دارد. البته سطح جاده ای که قصد استفاده از خودرو را دارید، نیز به نوبۀ خود بر روی انتخاب تایر کومهو تأثیر می گذارد.

به طور کلی ارائه بهترین خدمات به مشتریان و عرضۀ محصولاتی با کیفیت از تعهدات اصلی این کمپانی معتبر به شمار می رود. این شرکت همواره تلاش نموده با پیشرفت فنی و آگاهی از مسائل محیط زیست، اقدام به تولید لاستیک با کیفیت نماید که نیاز به تعویض زود هنگام نداشته باشند.

قیمت لاستیک کومهو

با توجه به مطالب مذکور، مطمئناً به این موضوع مهم پی برده اید که یک سری عوامل تعیین کننده در حوزۀ قیمت لاستیک کومهو وجود دارد که در این بخش قصد داریم به آنها بپردازیم. مشخصات فنی، سالن تولید، میزان مرغوبیت و جنس مواد اولیۀ تشکیل دهندۀ تایر از جمله موارد مهم و اساسی هستند که بر روی قیمت لاستیک کومهو تأثیرگذار می باشد. در حال حاضر در بازار ایران شاهد فروش تایر کومهو با قیمت متفاوت می باشیم. بدین ترتیب اگر شما از آن دسته افرادی هستید که علاقۀ خاصی برای خرید لاستیک کومهو دارید، پیشنهاد می کنم از طریق فروشگاه اینترنتی همپا، آخرین قیمت تایرهای کومهو را استعلام نمائید.

با توجه به وارداتی بودن محصولات این برند، قیمت تایر کومهو با نوسان قیمت ارز در ایران، تغییر می کند. بدین ترتیب متناسب با مدل اتومبیل از طریق فروشگاه هم پا، پس از مقایسه مشخصات فنی و قیمت هر یک از محصولات موجود در فروشگاه، بهترین لاستیک کومهو را همراه با گارانتی سفارش دهید. جهت هماهنگی بیشتر و نحوۀ دریافت سفارش اینترنتی خود، می توانید با کارشناسان فروش مجموعه تماس حاصل فرمائید.

ادامه مطلب ˅
5 / 10
از 8 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()

با درود و احترام آدرس سایت تغییر پیدا کرده

لطفا برای اطلاع از قیمت ها و تخفیفات به

آدرس https://hampalastik.com/ مراجعه کنین.