0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
کشور سازنده
پهنای لاستیک
ارتفاع دیواره(فاق)
قطر رینگ (اینچ)
کالا برای:

لاستیک سواری و اسپرت نکسن

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

لاستیک های سواری و اسپرت از پر مصرف ترین رده ی لاستیک ها در زمینه فروش لاستیک هستند. با توجه به ساختار ابعاد این نوع لاستیک ها تولید کنندگان لاستیک داخلی هم در این رده حضور فعالی دارند که این به نوبه خود از یک تنوع چشمگیری در ارائه لاستیک های سواری و اسپرت به همراه دارد. تنوع این رده از لاستیک ها به حدی است که در یک سایز مشخص اختلاف قیمت از یک بازه ی چند میلیونی حکایت دارد. لاستیک ماشین برای همه ی دارندگان وسایل نقلیه از اهمیت خاصی برقرار است که این مساله به دلیل رابطه ی مستقیم لاستیک ماشین با ایمنی سرنشینان می باشد.

لاستیک سواری نکسن را می توان یکی از محبوب ترین ها دانست. لاستیک سواری نکسن مانند سایر لاستیک ها دارای ویژگی هایی است که به صورت حروف برجسته بر روی دیواره بیرونی آن درج شده به طوریکه به راحتی قابل خواندن می باشد. این علائم مانند تمام علائم اختصاری دارای معنی مشخص و استانداردهای جهانی می باشد که هر کارخانه تولید کننده ی لاستیک برای حضور در بازارهای بین الملی مستلزم رعایت آنهاست. از جمله این علائم مدل یا گل یک لاستیک می باشد که توسط شرکت سازنده ی در سازمان های مربوطه به ثبت می رسد و بیان کننده ی شکل خاص پترن لاستیک می باشد.

قیمت لاستیک سواری و اسپرت نکسن

قیمت لاستیک های سواری و اسپرت نکسن یکی از رقابتی ترین ها در میان برندهای کره ایی می باشد. قیمت لاستیک از عوامل متعددی نشات می گیرد مثل تاریخ تولید هزینه ی شیپمنت و سایر ویژگی های مختص لاستیک ها ی سواری و اسپرت. تاریخ تولید لاستیک که به صورت چهار عدد که دو عدد آن نشان دهنده دو عدد سمت راست تاریخ میلادی و دو عدد آن نشان دهنده ی هفته ی تولید شده می باشند به شکل چهار عدد پشت سر هم درج می شوند مثلا 1925 نشان دهنده ی هفته یبیست و نجم سال 2019 می باشد. تاریخ تولید یکی از عواملی است که روی قیمت لاستیک تاثیر می گذارد و بایستی به آن توجه گردد.

خرید لاستیک سواری و اسپرت نکسن

برای خرید لاستیک نبایستی تنها قیمت آن ملاک تصمیم گیری خریدار واقع گردد. یکی از نکاتی که خریدار هنگام خرید لاستیک بایستی مورد توجه قرار دهد آن است که مورد مصرف لاستیک را برای خودش مشخص کند یعنی اینکه چه نوع لاستیکی مناسب رفتار رانندگی وی می باشد. همانطور که می دانیم شرکت نکسن مانند دیگر شرکت های تولید کننده لاستیک، لاستیک هایی متناسب با شرایط آب و هوایی و فصول  مختلف تولید می کنند که توجه به این موارد هنگام خرید لاستیک می تواند در سرفه جویی یا بهینه خرج کردن به خریداران کمک شایان توجه نماید.

ادامه مطلب ˅
6 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()