0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
کشور سازنده
پهنای لاستیک
ارتفاع دیواره(فاق)
قطر رینگ (اینچ)
کالا برای:

لاستیک سواری و اسپرت تراینگل

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

برندهای چینی به خوبی در رده ی لاستیک های سواری و اسپرت رخنه کرده اند که یکی از جاافتاده ترین این برندها در ایران لاستیک تراینگل است. لاستیک های سواری و اسپرت تراینگل از ویژگی منحصر به فرد نرمی برخوردار هستند و خدمات پس از فروش آنها به خوبی در ایران ساپورت می شود. فروشگاه لاستیک همپا در راستای براورده کردن هدف خود مبنی بر فروش لاستیک های باکیفیت و همچنین ایجاد حداکثر تنوع در محصولات، لاستیک های سواری و اسپرت تراینگل را نیز به مشتریان خود عرضه می دارد. 

یکی از عوامل تاثیر گذار در خرید لاستیک که در سرتاسر دنیا صادق است، قیمت لاستیک می باشد. عوامل گوناگونی در قیمت لاستیک موثر هستند که بعضی از این عوامل اصلا برای دسته هایی از مشتریان اهمیت ندارد. طیف هایی از مشتریان هستند که استفاده های خاص از لاستیک می کنند مثلا برای امور مسابقه ایی یا حرکت در مسیرهای ناهموار نیاز به لاستیک های مشخصی دارند که شاید قیمت لاستیک برایشان در درجه ی دوم اهمیت قرار داشته باشد. خریداران در صورتی که بتوانند خریدی هوشمند داشته می باشد به طرز موثری می توانند خرید لاستیک خود را بهینه کنند.

فروش لاستیک سواری و اسپرت تراینگل 

فروش لاستیک در دنیای رقابتی امروز با پیچیدگی های فراوانی همراه است. فراوانی برندهای موجود در یک بازار محیط های رقابتی را به وجود می آورد که موفق بیرون آمدن از آنها با دشواریهای عدیده ایی همراه است. حضور شرکت های بزرگ فروش لاستیک به صورت اینترنتی رقابت و در بازار ماندن را با چالش مواجه می کند. فروشگاه لاستیک همپا با پذیرفتن این چالش ها فروش لاستیک سواری و اسپرت تراینگل را که در راستای اهدافش می باشد را به مشتریان عرضه می کند.

لاستیک ماشین سواری 

لاستیک ماشین از مهمترین اجزا تشکیل دهنده ی ماشین می باشد که تنها را ارتباطی ماشین با جاده می باشد یعنی تمامی حاصل عملکرد ماشین نظیر قدرت موتور، شتاب لحظه ای و ... نهایتا توسط لاستیک به سطح جاده منتقل می شود. در واقع لاستیک ماشین در به بالفعل نمودن حرکت ماشین نقش عمده ای را ایفا می کند. از این رو بایستی توجهی به اندازه ی نقشی که در حرکت ماشین دارد به برخوردار شود.

 

ادامه مطلب ˅
6 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()