0
جستجوی پیشرفته
بر اساس سایز
پهنای لاستیک:
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده

لاستیک سواری داخلی

امروزه لاستیک های موجود در بازار ایران را به دو دسته تقسیم می کنند. 1) لاستیک خارجی که شامل همه انواع لاستیکی می شود که از طریق رسمی و غیر رسمی وارد کشور می شوند. 2) لاستیک داخلی که شامل همه ی لاستیک هایی می باشد که در داخل کشور تولید می شوند. در مجموع قیمت لاستیک داخلی ارزانتر از قیمت لاستیک خارجی است که بخشی از آن به خاطر هزینه حمل است که برای لاستیک های داخلی بسیار کمتر تمام می شود. 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
کشور سازنده
پهنای لاستیک
ارتفاع دیواره(فاق)
قطر رینگ (اینچ)
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

قیمت لاستیک سواری داخلی | خرید لاستیک سواری داخلی

بخشی از اخلاف بین قیمت لاستیک خارجی و قیمت لاستیک ایرانی به خاطر کیفیت بهتر لاستیک های خارجی می باشد اما انصافا همه ی اختلاف قیمت را به پای تفاوت در کیفیت نمی توان گذاشت. لاستیک های ایرانی به سبب نزدیک بودن به بازار مصرف معمولا با تاریخ به روزتری در بازار یافت می شوند. یعنی به ندرت لاستیک ایرانی با تاریخ پایین در بازار یافت می شود اتفاقی که به کرات برای لاستیک ماشین خارجی می افتد. از این رو قیمت لاستیک نباید تنها عامل تصمیم گیری در مورد خرید لاستیک باشد.

لاستیک ماشین سواری ایرانی 

لاستیک ماشین یکی از وسایل مهم ماشین می باشد که در ایران نیز به تولید می رسد. کارخانه های معروفی که در آنها لاستیک ماشین تولید می شود بارز، یزد تایر، کویر تایر، ایران تایر و گلدستون هستند. بعضی از این کارخانجات مانند لاستیک بارز دارای چندین خط تولید در شهرهای مختلف کشور هستند. بدون شک لاستیک ماشین بر روی کیفیت رانندگی تاثیر گذار است و انتخاب لاستیک ماشین خوب می تواند آنها را ارتقا ببخشد.

قیمت روز لاستیک ماشین

یکی از مزیت های لاستیک ماشین تولید داخل آن است که قیمت لاسیک در اینگونه از لاستیک ها کاملا با کارخانه هماهنگ و به روز است. یعنی معمولا تفاوت فاحش بین قیمت لاستیک در کارخانه و قیمت لاستیک در کف بازار وجود ندارد. البته اخیرا به خاطر مسایل تحریم توزیع لاستیک در سطح کشور با مشکل مواجه شده و عموما برای دریافت لاستیک دولتی بایستی ثبت نام کنید که فروشگاه همپا توضیحات مناسبی برای ثبت نام لاستیک دولتی در منوی اصلی ارائه نموده است.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()