0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
کشور سازنده
پهنای لاستیک
ارتفاع دیواره(فاق)
قطر رینگ (اینچ)
کالا برای:

لاستیک سواری و اسپرت رودستون

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

لاستیک سواری و اسپرت رودستون از جمله نرم ترین لاستیک های کره ای موجود در بازار است. لاستیک رودستون را می توان همرده ی دیگر هموطنانش نظیر نکسن و کومهو دانست. لاستیک سواری رودستون دارای علائمی که معرف ویژگی هایش است می باشد. این علائم به صورت برجسته بر روی دیواره بیرونی آن درج گردیده و مواردی همچون تاریخ تولید لاستیک را شامل می شود. برای خرید لاستیک ماشین بایستی به موارد فوق الذکر توجه کافی داشت.

پس از تجزیه شبه جزیره ی کره در مدار 38 درجه که منجر به پدید آمدن کره ی شمالی و کره جنوبی گردید کره جنوبی به شدت در زمینه تولید لاستیک ماشین رشد کرد در صورتیکه کره شمالی تقریبا هیچ بهره ای از فن آوری تولید لاستیک ماشین نبرده و عملا صادرات این کشور در زمینه ی فروش لاستیک صفر است. بر عکس کره جنوبی علاوه بر برآورده کردن نیاز داخل محصولات تولیدی خود را همچون لاستیک ماشین و ... به سراسر دنیا صادر می کند.

قیمت لاستیک ماشین

تولید کنندگان لاستیک کره جنوبی حضور فعالی در بازار لاستیک ایران چه قبل از انقلاب و چه بعد از آن داشته اند. شاید اولین حضور این شرکت ها به سال 1350 شمسی باز گردد که قرارداد 13 میلیون دلاری لاستیک سازی هانکوک با وزارت حمل و نقل را به یاد می آورد. این قرارداد علاوه بر تامین نیاز ایران در انواع سایزها قیمت لاستیک ماشین را نیز در آن سال ها تعدیل می نمود. رشد سریع اقتصاد کره جنوبی در مجموع و رشد صنعت لاستیک ماشین به طور خاص این مساله را اثبات می کند که اقتصاد آزاد و توسعه ی نهادهای فراگیر تا چه میزان بر افزایش صادرات و در نتیجه بهبود سطح رفاه موثر است.

قیمت روز لاستیک ماشین

دسترسی به بازارهای آزاد و  رهایی از اقتصاد دولتی خیلی زود کره جنوبی را به یک الگوی موفق در سطح دنیا از نظر اقتصادی تبدیل نمود. رهایی از قیمت های دستوری  و از همه بدتر تعیین قیمت لاستیک دولتی باعث ایجاد دوگانگی در قیمت گذاری می شود. هر چقدر دولت در این زمینه سختگیر و جدی باشد باز هم قیمت لاستیک دوگانه تعیین می شود یکی قیمت لاستیک در بازار دیگری قیمت لاستیکی که خود دولت تعیین می کند. فروشگاه لاستیک همپا در هر دو مورد حضور فعال دارد. قیمت لاستیک در فروشگاه همپا برآیند قیمت لاستیک در کف بازار است و اطلاعات کافی برای قیمت لاستیک دولتی ارائه می کند.

 

ادامه مطلب ˅
5 / 10
از 8 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()

با درود و احترام آدرس سایت تغییر پیدا کرده

لطفا برای اطلاع از قیمت ها و تخفیفات به

آدرس https://hampalastik.com/ مراجعه کنین.