0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
کشور سازنده
پهنای لاستیک
ارتفاع دیواره(فاق)
قطر رینگ (اینچ)
کالا برای:

لاستیک سومیتومو

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

لاستیک سومیتومو از برندهای ژاپنی به شمار می رود و از کیفیت بالایی برخوردار است. فروشگاه هم پا به منظور پاسخگویی به سفارشات مشتریان، انواع لاستیک سومیتومو را با مشخصات فنی متفاوت عرضه نمایند. این مجموعه ی معتبر با گردآوری این مطلب تلاش نموده تا شما را با محصولات برند سومیتومو آشنا سازد. در صورت لزوم افرادی که مشتاق خرید لاستیک سومیتومو هستند، بتوانند مناسب ترین تایر را برای اتومبیل خود تهیه نمایند. انتخاب لاستیک نقش مهمی در عملکرد خودرو دارد و به همین دلیل برای رانندگان خرید تایرهای خودرو یک دغدغۀ بزرگ محسوب می شود. افراد زیادی خواستار خرید لاستیک سومیتومو هستند چون محصولات این کمپانی از کیفیت بالایی برخوردار است.

آشنایی با تاریخچه تولید لاستیک سومیتومو

در ادامۀ این پست به معرفی انواع لاستیک سومیتومو می پردازیم. برند سومیتومو از دیگر محصولات کمپانی لاستیک سازی دانلوپ به شمار می رود. در واقع تولید تایرهای سومیتومو حاصل همکاری و سرمایه گذاری شرکت های سومیتومو ژاپن و دانلوپ می باشد. این مجموعه توانسته روابط تجاری خود را گسترش دهد و محصولاتی با کیفیت تولید و به بازار عرضه نمایند. شرکت سومیتومو در سال 1963 با خرید شرکت دانلوپ، کنترل را در دست گرفت و توانست تحولی بزرگ در صنعت تولید لاستیک های سواری و غیره بوجود آورد. فروش لاستیک سومیتومو به دلیل کیفیت بالایی که دارد، در دسته بندی برندهای برتر گنجانده می شود و افراد زیادی متقاضی خرید تایرهای سومیتومو در سطح جهانی می باشند.

هم اکنون این گروه لاستیک سازی، بر اساس خط مشی که بنیانگذاری نموده است، با مدیریت کمپانی های زیر مجموعۀ گروه سومیتومو، به گسترش فعالیت خود ادامه می دهد. کمپانی سومیتومو توانسته با بهره گیری بیش از 40 هزار کارمند و 400 دفتر فروش در سطح جهان، به عنوان یکی از برندهای معتمد و معتبر شناخته شود. امروزه در بازار خرید و فروش لاستیک های خارجی شاهد فروش لاستیک سومیتومو در لیست برندهای رتبه یک می باشیم. روز به روز بر متقاضیان این برند در ایران افزوده می شود و فروشگاه همپا تلاش نموده محصولات این برند را به صورت اورجینال و قیمت ارزان عرضه به بازار مصرف عرضه نماید.

فروش لاستیک سومیتومو

همانطور که در قسمت فوق بدان اشاره نمودیم، لاستیک سومیتومو از محبوبیت بالایی برخوردار است. به دلیل کیفیت بالای محصولات این برند، برای اتومبیل خود می توانید تایرهای سومیتومو را تهیه نمائید. به طور کلی گفته می شود محصولات این برند از پرفروش ترین برندهای ژاپنی به شمار می رود. بدین وسیله شما با آسودگی خاطر می توانید اتومبیل خود را به بهترین تایر تجهیز نمائید. همانطور که می دانید نوع تایرهایی که برای خودرو تهیه می کنید نقش بسزایی بر روی کیفیت رانندگی و کنترل پذیری فرمان دارد. بدین وسیله متناسب با مدل اتومبیل، امکان خرید لاستیک سومیتومو برای شما مهیا می باشد.

لاستیک سومیتومو

هم اکنون کمپانی لاستیک سازی سومیتومو توانسته تایرهای خود را برندهای مختلفی منجمله لاستیک سومیتومو، تایرهای دانلوپ، لاستیک فالکن و لاستیک اوتسو تولید و به بازار جهانی عرضه نمایند. در حال حاضر امکان تهیۀ تمامی برندهای مذکور در سطح بازار ایران وجود دارد. از سال های 1997 الی 2014 میلادی گروه لاستیک سازی سومیتومو با شرکت لاستیک سازی گودیر توانستند مسئولیت تأمین تایرهای دانلوپ را در کشور آمریکا بر عهده بگیرند. البته این مجموعۀ معتبر توانست از سال 2014 به صورت مجزا هر کدام از برندها را تولید و عرضه نمایند.

مهمترین مشخصه های تایر سومیتومو

هم اکنون اگر قصد خرید لاستیک سواری سومیتومو را دارید، بایستی یک سری فاکتورهای مهم را در نظر بگیرید. در ادامۀ متن دقیق تر به این موارد مهم می پردازیم چون نوع تایر بر بازدهی اتومبیل تأثیرگذار می باشد. در واقع لاستیک چسبندگی مستقیم خودرو را با سطح جاده فراهم می آورد. بنابراین هر یک از مشخصات فنی درج شده بر روی تایر بر روی انتخاب آن مؤثر است. به طور کلی تعویض و خرید لاستیک برای اتومبیل یک مسئله مهم برای رانندگان به شمار می رود. شناخت برندهای مختلف یک تایر در بازار، برای افرادی که تمایل به خرید لاستیک سواری، شاسی بلند، باری و غیره دارند لازم است. هم اکنون پرفروش ترین لاستیک سومیتومو را می توانید با مدل های متنوع خریداری نمائید.

متناسب با شرایط آب و هوایی مناطق مختلف می توانید بهترین لاستیک را خریداری نمائید. انتخاب تایر بر پایۀ عوامل متعددی صورت می گیرد و نقش کلیدی بر روی کیفیت رانندگی دارد. لاستیک تابستانی سومیتومو، لاستیک زمستانی سومیتومو و لاستیک تمام فصل سومیتومو از جمله دسته بندی های اصلی این برند به شمار می رود. اگر در تلاش برای تعویض تایرهای اتومبیل خود می باشید، توصیه می کنیم تمام جوانب را در نظر گرفته و به اقتضای موقعیت و مشخصات فنی اتومبیل، بهترین لاستیک سومیتومو را برای اتومبیل سواری، شاسی بلند و غیره تهیه نمائید.

خرید لاستیک سومیتومو

هنگام خرید لاستیک سومیتومو توصیه می کنیم از تجربۀ افراد متخصص بهره گیرید. در واقع انتخاب تایر مرغوب، دوام و ماندگاری بیشتری خواهد داشت و راننده با دغدغۀ تعویض زودهنگام تایرهای خودرو رو به رو نمی شود. سطح جاده در شرایط آب و هوایی مختلف، بر روی کیفیت و کنترل فرمان اتومبیل تأثیر می گذارد. بنابراین متناسب با موقعیت های مختلف بایستی بهترین تایر را تهیه نمائید. در این پست به صورت تخصصی تلاش نمودیم، شما را بیشتر با ویژگی های لاستیک سومیتومو آشنا سازیم. با این تفاسیر با مراجعه به فروشگاه اینترنتی هم پا، افرادی که خواستار خرید تایرهای سومیتومو می باشند، می توانند با آسودگی خاطر و بدون دغدغه، پس از بررسی مشخصات فنی هر یک از محصولات، بهترین لاستیک را خریداری نمایند. خریداران بدون محدودیت زمان و مکان، به سهولت می توانند لاستیک استانداردی را متناسب با مدل اتومبیل خود تهیه نمایند.

قیمت لاستیک سومیتومو

قیمت لاستیک سومیتومو به دلیل بحث وارداتی بودن در بازار دارای نوسان می باشد. تغییر قیمت ارز باعث گردیده تا شاهدۀ عرضۀ انواع تایر سومیتومو با قیمت های متفاوت باشیم. هم اکنون می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت لاستیک های سواری سومیتومو به فروشگاه اینترنتی همپا مراجعه نمائید. توسط این مجموعۀ معتبر با آسودگی خاطر می توانید منطبق با مدل اتومبیل، لاستیک استاندارد و مرغوب تهیه نمائید.

همانطور که از ابتدای مطالب بدان اشاره نمودیم، لاستیک سومیتومو یکی دیگر از انواع تایر موجود در بازار ایران به شمار می رود. مدیریت خوب کمپانی سومیتومو توانسته با استفاده از مواد اولیۀ مرغوب، محصولاتی با کیفیت تولید و عرضۀ بازار نمائید. در حال حاضر می توانید از لاستیک های رادیال این برند برای اتومبیل خود تهیه نمائید. تایرهای سومیتومو به دلیل کیفیت بالایی که دارد در بیش از صد کشور عرضه می شود و همواره توانسته رضایت مندی مشتریان را به بهترین شکل ممکن جلب نماید. این کمپانی توانسته محصولاتی با کیفیت همچون تایرهای رادیال سواری، لاستیک های رادیال کامیون سبک و سنگین و لاستیک های ماشین آلات صنعتی و کشاورزی را تولید و روانۀ بازار نمایند.

لاستیک سومیتومو به عنوان یکی از برندهای معتبر ژاپنی به شمار می رود که توانسته اند متناسب با محصولات شرکت های خودروسازی در سطح جهان، انواع تایر با کیفیت عرضه نمایند. لذا قیمت مناسب و معقول این لاستیک نسبت به کیفیتی که دارد باعث افزایش چندین برابری محبوبیت این برند شده است. در حال حاضر متناسب با جاده های مرطوب و خشک، لاستیک های رادیال سومیتومو از انعطاف پذیری و چسبندگی بالایی برخوردار می باشد. جهت خرید آنلاین لاستیک خودرو می توانید به فروشگاه اینترنتی هم پا مراجعه نموده و سفارش خود را همراه با گارانتی ثبت نمائید.

ادامه مطلب ˅
5 / 10
از 8 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()

با درود و احترام آدرس سایت تغییر پیدا کرده

لطفا برای اطلاع از قیمت ها و تخفیفات به

آدرس https://hampalastik.com/ مراجعه کنین.