0
جستجوی پیشرفته
بر اساس سایز
پهنای لاستیک:
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده

لاستیک سواری داخلی

لاستیک های سواری داخلی طیف خاصی از مشتریان را هدف قرا می دهد و معمولا قیمت لاستیک های داخلی از نمونه های خارجی ارزانتر است. صنعت لاستیک سازی داخلی به واسطه توسعه تولید هر چه بیشتر خودروهای داخلی رشد چشم گیری داشته است. از جمله برندهای مطرح لاستیک سواری داخلی لاستیک بارز، کویر تایر، یزدتایر و ایران تایر می توان نام برد که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند و از لحاظ قیمت لاستیک نیز تا حدودی با هم متفاوت هستند.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
کشور سازنده
پهنای لاستیک
ارتفاع دیواره(فاق)
قطر رینگ (اینچ)
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

قیمت لاستیک سواری داخلی | خرید لاستیک سواری داخلی

از قدیم تایرهای خارجی برای انواع خودروها خریداری می شد ولی امروزه علاوه بر تایرهای خارجی، تایرهای ایرانی نیز به فروش می رسند. شاید یکی از دلایل پایین بودن قیمت لاستیک های ایرانی نسبت به قیمت لاستیک های خارجی کم بودن هزینه حمل باشد. پایین بودن قیمت لاستیک لزوما نمی تواند دلیل بر پایین بودن کیفیت لاستیک تلقی گردد. عوامل متعددی بر روی قیمت لاستیک اثر گذار هستند که یکی از آنها می تواند کیفیت باشد.

لاستیک سواری خارجی

فروش لاستیک سواری داخلی 

فروش لاستیک سواری داخلی در کشورمان مانند سایر کشورهای جهان از طریق نمایندگی ها صورت می پذیرد. این نمایندگی ها هستند که کار فروش لاستیک و توزیع آن در کشور را انجام می دهند. بالتبع شرکت های تولید کننده ی لاستیک حاشیه سودی برای نمایندگان خود قائل می شوند. فروشگاه لاستیک همپا با تکیه بر تجربه فروش بیش از ده سال شرایط مناسبی برای خرید لاستیک با قیمت کف بازار را فراهم می کند و هم اینکه راهنمایی های مناسبی برای ثبت نام لاستیک دولتی ارائه می کند.

لاستیک ماشین داخلی 

هنگام خرید تمام تایرهای خارجی و ایرانی باید تمام مشخصات فنی درج شده بر روی لاستیک را در نظر گرفت و نسبت به اطلاعات روی نوشته های تایرهای خارجی دانش کافی داشت تا مناسب ترین تایر خارجی را برای خودروی خود خریداری نمائید. لاستیک های خارجی به دلیل استفاده از مواد اولیه با کیفیت، دارای کوآلیتی بالایی می باشند و متناسب با نوع برند، قیمت های متفاوتی دارند. قیمت تایر خارجی ماشین آلات سنگین حتماً از خودروهای سواری گران تر می باشد و در عین حال قیمت خرید انواع لاستیک های خارجی نیز در یک نوع خودرو سواری نیز ممکن است با یکدیگر متفاوت باشند. به همین دلیل است که برای خرید تایرهای خارجی باید به نوع برند و کیفیت لاستیک ها توجه داشته باشید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()