0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
کشور سازنده
پهنای لاستیک
ارتفاع دیواره(فاق)
قطر رینگ (اینچ)
کالا برای:

لاستیک سواری و اسپرت دانلوپ

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

لاستیک خودرو های سواری و اسپرت جزء پر مصرف ترین لاستیک ها در کشورمان می باشند. لاستیک سواری و اسپرت دانلوپ نیز از این قاعده ی کلی مستثنی نیست. لاستیک خودرو سواری و اسپرت دانلوپ به محکمی مشهور هستند و مشتریانی که این خصیصه برایشان اهمیت بیشتری دارد معمولا سراغ دانلوپ را می گیرند. لاستیک خودرو دانلوپ مانند سایر لاستیک های هم رده ی خویش دارای علائم اختصاری حک شده بر روی دیوارهی خارجی خود هستند که بیانگر ویژگی های آن می باشد و مشتریان بایستی هنگام خرید لاستیک خودرو به آنها توجه داشته باشند.

قیمت لاستیک دانلوپ معلول چندین فاکتور هست. مشتریان معمولا بایستی قبل از خرید لاستیک اولویت های خرید خود را مشخص کنند. کاری که خریداران حرفه ای لاستیک معمولا انجام می دهند. مشخصه هایی همچون تاریخ تولید و کارخانه ای که لاستیک در آن تولید شده می تواند نقش کلیدی داشته باشد. با توجه به بازار متنوع لاستیک معمولا لاستیک ها در یک سایز و یک برند نیز دارای تفاوت هایی در قیمت لاستیک هستند و همین ها خرید لاستیک را تا حدودی با چالش مواجه می کنند. 

 

فروش لاستیک سواری و اسپرت دانلوپ

همانطور که در بالا به ذکر مقدمه ایی نه چندان کامل در مورد قیمت لاستیک پرداختیم، فروش لاستیک هم می تواند چالش های خودش را داشته باشد که البته این امر بیشتر بستگی تجربه و کارایی فروشنده لاستیک دارد که بتواند به مشتری کمک کند سلیقه ی خودش و نیاز  خودش را بشناسد چون خرید لاستیک دیر به دیر صورت می پذیرد لذا معمولا مشتریان حافظه ی دقیقی در مورد این مساله ندارند که بایستی در معرض راهنمایی درست قرار بگیرند که درست تصمیم بگیرند.

قیمت روز لاستیک ماشین

امروزه با پیشرفت دانش علم و فن آوری زندگی آدمها تا حد زیادی راحت تر شده بطوریکه قابل قیاس با 50 سال پیش نیست. ورود فن آوری و تکنولوژی در هر حوزه ای تا حد زیادی به ایجاد یکنواختی و بهره مندی یکسان می انجامد که از جمله آنها در عرصه ی فروش لاستیک ایجاد بستری مناسب برای کسب اطلاع از قیمت روز لاستیک می باشد کاری که فروشگاه لاستیک همپا به خوبی به اجرا گذاشته و خدمات ارزنده ای را ارائه می دهد.

 

ادامه مطلب ˅
5 / 10
از 8 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()

با درود و احترام آدرس سایت تغییر پیدا کرده

لطفا برای اطلاع از قیمت ها و تخفیفات به

آدرس https://hampalastik.com/ مراجعه کنین.