0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
کشور سازنده
پهنای لاستیک
ارتفاع دیواره(فاق)
قطر رینگ (اینچ)
کالا برای:

لاستیک نکسن

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

لاستیک نکسن از برندهای شناخته شده در لیست لاستیک های کره ای می باشد. فروشگاه هم پا با واردات لاستیک نکسن توانسته پاسخگوی سفارشات بسیاری از مشتریان در سراسر کشور باشد. این مجموعۀ معتبر با هدف ارتقاء سطح آگاهی شما مشتریان گرامی، اشاره ای به تاریخچۀ فعالیت کمپانی نکسن داشته باشد. شرکت نکسن فعالیت حرفه ای خود را در سال 1942 با عنوان هیونگ ای در کشور کرۀ جنوبی افتتاح نمود. این کمپانی معتبر توانست به مدت بیش از 70 سال صنعت لاستیک سازی خود را حفظ نموده و گسترش دهد. همچنان شاهد گسترش تولید لاستیک های نکسن در کشور کرۀ جنوبی می باشیم که توانستند تولید محصولات خود را در سال 1956 میلادی به رسمیت معرفی کنند.

تاریخچه تولید لاستیک نکسن

همانطور که در قسمت پاراگراف ابتدایی بدان اشاره نمودیم، با رسمیت شمردن لاستیک نکسن در سال 1985 میلادی، این کمپانی تلاش نمود تولید لاستیک های رادیال نکسن را آغاز نماید. بدین ترتیب پس از گذراندن 6 سال از فعالیت خود، این شرکت توانست به شرکت های rubber و  ohtsuدر ژاپن ملحق شود. تایرهای نکسن در راستای بهبود کیفیت و بهره وری از تکنولوژی پیشرفتۀ روز در سال 2000 میلادی همچنان برتری خود را در سطح جهان حفظ نماید. به طور رسمی نام محصولات این کمپانی معتبر به نکسن که برگرفته از دو لغت next به معنی "بعد" و لغت century به معنی "قرن و سده"، تغییر پیدا کرد. به طور کلی مقصود این نامگذاری، ایجاد انگیزه به کارمندان خود و همواره تلاش دارد به سمت فردایی بهتر گام بردارد.

انتخاب لاستیک نکسن به عنوان لاستیک فابریک توسط بسیاری از برندهای معتبر خودروسازی صورت گرفته است. در سال 2005 میلادی کمپانی لاستیک سازی نکسن شعبۀ دیگری در کشور ایالات متحده افتتاح نمود و به عنوان نقطۀ عطف توسعۀ فعالیت این کمپانی معتبر در سراسر جهان شد. شرکت تایرسازی نکسن به عنوان یکی از اولین کمپانی های برتر در حوزۀ تولید لاستیک های نانو جایزه دریافت نمود و در سال 2006 با هدف تطبیق نمودن تقاضای جهانی، کمپانی جدید خود را در کشور چین افتتاح کرد. شرکت نکسن در سال 2012 میلادی، بزرگ ترین کارخانۀ خود را در شهر چنگنیئونگ کرۀ جنوبی احداث نمود.

لاستیک نکسن

فروش لاستیک نکسن

با توجه به توسعه و افزایش تعداد کارخانجات شرکت نکسن در کشورهای اروپایی، آمریکایی و آسیا روز به روز بر محبوبیت لاستیک نکسن افزوده شد. از آنجایی که این شرکت همواره مجموعۀ خود را به تولید لاستیک های با کیفیت متعهد ساخته است. این کمپانی معتبر توانست با گذشت زمان و کسب تجربیات فراوان به تدریج هر کدام از وعده های نام تجاری خود را که در قسمت های فوق بدان اشاره نمودیم، محقق سازد. تعهداتی همانند کفش تکنولوژی پیشرفته، توسعۀ امنیت محصولات و به نوعی ایجاد امنیت سرنشینان خودرو توسط شرکت لاستیک سازی نکسن به مرحلۀ اجرا رسانده شد. امروزه شاهد محبوبیت و گسترش فروش لاستیک های نکسن می باشیم.

اگر لاستیک های خودرو را از نزدیک ملاحظه نموده باشید، قطعاً به این موضوع مهم پی برده اید که بر روی تایرها، یک سری علائم درج گردیده است که به عنوان مشخصات فنی محصولات محسوب می شوند. سال های متوالی است که در ایران، تایر نکسن به عنوان یکی از برندهای وارداتی تهیه می شود و توانسته پاسخگوی نیاز بسیاری از مشتریان باشد. میزان کیفیت لاستیک نکسن به حدی است که توانسته محبوبیت خود را حفظ نماید و رانندگان بتوانند تجربۀ رانندگی را احساس کنند. این کمپانی معتبر با بهره گیری از تکنولوژی روز توانسته به صورت حرفه ای، انواع تایر رادیال و بایاس را متناسب با مدل های مختلف محصولات خودروسازان تولید و روانۀ بازار نمایند.

مهمترین مزایای لاستیک نکسن

فناوری نوآورانۀ تولید لاستیک نکسن باعث گردیده تا بسیاری از شرکت های خودروسازی، محصولات این کمپانی را به عنوان تایر فابریک خود انتخاب نمایند. جهت خرید لاستیک نکسن می توانید به فروشگاه های معبتر مراجعه نمائید. فروشگاه هم پا به عنوان یکی از مراکز شناخته شده و معتبر در زمینۀ واردات و توزیع لاستیک های خارجی همچون تایرهای نکسن، کومهو، یوکوهاما، دانلوپ و ... فعالیت می کند. فروش لاستیک نکسن در دسته بندی های متفاوت صورت می پذیرد که می توان به تایرهای سواری نکسن، لاستیک های شاسی بلند، تایرهای کراس اور، تایرهای باری، لاستیک های ماشین آلات سنگین و کشاورزی و غیره اشاره نمود.

نکات متعددی در خصوص انتخاب لاستیک نکسن نهفته است که رانندگان مبتدی به سهولت نمی توانند آنها را تشخیص دهند. در این صورت نیاز به دریافت راهنمایی از سوی افراد متخصص دارند که می تواند کارشناسان فروش و یا رانندگان مجرب باشد. کمپانی های خودروسازی بر اساس مدل های مختلف اتومبیل که تولید نموده اند، تلاش می کنند در انتخاب لاستیک فابریک توجهات ویژه داشته باشند. شرکت نکسن در طول سال ها فعالیت و تولید محصولات متنوع، جایزه های IDEA, G-MARK و  IF Design را ببرند و بتوانند محصولات خود را به عنوان یکی از برندهای برتر تولید و روانۀ بازار مصرف نمایند.

خرید لاستیک نکسن

شاخص های متعددی منجمله سایز تایر، تاریخ تولید، جنس مواد اولیۀ تشکیل دهنده، مقدار حداکثر سرعت و بار مجاز، نوع ساختار، تعداد لایه های تشکیل دهندۀ لاستیک و ... با حروف لاتین و اعداد مختلف بر روی لاستیک های نکسن درج شده اند. بدین ترتیب افرادی که در صدد برای خرید لاستیک برای اتومبیل خود می باشند، می توانند با بررسی و تجزیه و تحلیل مفاهیم مشخصات فنی حک شده بر روی تایرها، بهترین لاستیک نکسن را خریداری نمایند.

یکی دیگر از موارد مهم و کلیدی که در زمان خرید تایر نکسن بایستی مورد توجه قرار گرفته شود، شکل ظاهری تایر از نظر مدل طرح گل، تعداد لایه های تشکیل دهندۀ لاستیک و ابعاد شانۀ تایر می باشد. نام سازنده یا همان برند تایر در سایز بزرگ بر روی تایر درج می شود و در قسمت های میانی لاستیک دیگر مشخصات فنی حکاکی شده است. تایرهای نکسن تیوبلس به این معنی است که نیاز به تیوب داخلی ندارد. در نتیجه این نوع تیوب دارای ایمنی بیشتر بوده و گزینۀ مناسبی برای سرعت های بالا می باشد و عملکرد بهتری را برای رانندگان در زمان شتاب گیری و ترمزگیری فراهم می آورد.

قیمت لاستیک نکسن

با این تفاسیر قیمت لاستیک نکسن بر اساس مدل و مشخصات فنی درج شده بر روی آن متفاوت تعیین می گردد. البته موارد دیگری نیز همانند کیفیت، نوع مواد اولیه، سایز و همچنین تغییر قیمت ارز در داخل ایران بر روی نوسانات قیمت لاستیک نکسن تأثیر می گذارد. از آنجایی که تایر نکسن یک برند خارجی است، فروشگاه های مختلف می بایست با ارز اقدام به واردات این برند در ایران نمایند. بدین ترتیب تغییر قیمت دلار در ایران باعث گردیده تا در بازار لاستیک های نکسن را با قیمت های متفاوت عرضه نمایند.

در حال حاضر جهت خرید لاستیک نکسن ارزان می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی هم پا اقدام نمائید. این مجموعۀ معتبر با راه اندازی سایت فروشگاهی تلاش نموده مسیر انتخاب و خرید لاستیک خودرو را برای شما مشتریان گرامی تسهیل نماید. در نتیجه با آسودگی خاطر می توانید در میان تنوع بالای محصولات، چندین لاستیک نکسن و هر برند دیگر را با یکدیگر مقایسه نمائید. ضمن آنکه امکان استفاده از خدمات مشاورۀ آنلاین با کارشناسان فروش هم پا برای شما فراهم می باشد. بدین ترتیب در انتها، می توانید با آسودگی خاطر همراه با گارانتی معتبر، لاستیک تمام فصل نکسن را خریداری نمائید. جهت هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان فروش همپا تماس حاصل فرمائید.

ادامه مطلب ˅
5 / 10
از 8 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()

با درود و احترام آدرس سایت تغییر پیدا کرده

لطفا برای اطلاع از قیمت ها و تخفیفات به

آدرس https://hampalastik.com/ مراجعه کنین.