0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
کشور سازنده
پهنای لاستیک
ارتفاع دیواره(فاق)
قطر رینگ (اینچ)
کالا برای:

لاستیک نیمه سنگین و مینی بوسی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

لاستیک نیمه سنگین برای ماشین های متوسط از جمله ون، نیسان باری، کامیونت، مینی بوس و غیره مورد استفاده قرار می گیرد که این نوع لاستیک ها در فروشگاه لاستیک همپا با کیفیت اورجینال و قیمت مناسب قابل خریداری می باشند. لاستیک های نیمه سنگین و مینی بوسی دارای شاخصه هایی می باشند که باید هنگام خرید به آنها توجه داشت، تا مناسب ترین تایر سنگین و باری را خریداری نمود. رانندگان این نوع از وسایل نقلیه معمولا از دانش قابل قبولی در مورد لاستیک برخوردار هستند ولی این موضوع ایشان را از مشاوره ی مناسب جهت انتخاب بهترین تایر بی نیاز نمی کند.

لاستیک های نیمه سنگین و مینی بوسی نسبت به دیگر انواع لاستیک  باید توانایی تحمل بار بیشتری را داشته باشند، چرا که ابعاد این نوع ماشین ها بزرگ می باشد و با توجه به کاربری بایسی به ویژگی ها ی آنها توجه داشت.

لاستیک سنگین و باری

خرید انواع لاستیک نیمه سنگین و مینی بوسی

خرید تایرهای نیمه سنگین و مینی بوسی نیاز به دقت و توجه دارد تا بتوان مناسب ترین لاستیک را برای این نوع ماشین ها خریداری نمود. همانطور که می دانید بر روی لاستیک های نیمه سنگین و مینی بوسی علائمی وجود دارد که مشخصات فنی تایر را مشخص می کند تا بر اساس این مشخصات، مناسب ترین  لاستیک های نیمه سنگین و مینی بوسی را برای خودروها خریداری نمود. قطر رینگ، شاخص بار و نشان سرعت، شرایط سخت برفی، گل لاستیک، بایاس یا رادیال بودن آن، ترکیب و مواد اولیه تشکیل شدۀ تایر، ضریب چسبندگی تایر، حداکثر رتبه بار و ... تعدادی از مشخصاتی است که کمک می کند خرید مطمئنی داشته باشیم.

فروش انواع تایر نیمه سنگین و مینی بوسی با قیمت ارزان

متناسب با نوع ماشین، قیمت لاستیک نیز متغیر می باشد، به همین دلیل قیمت لاستیک های سواری معمولا ارزان تر از قیمت لاستیک های نیمه سنگین و مینی بوسی می باشد. در نتیجه باید توجه داشت که علاوه بر مد نظر قرار دادن قیمت تایر نیمه سنگین و مینی بوسی، کیفیت لازم را نیز داشته باشند و کیفیت فدای قیمت نگردد. کیفیت مهمترین نکته در خرید تایرهای نیمه سنگین و مینی بوسی می باشد. لاستیک ماشین های نیمه سنگین و مینی بوسی همانند دیگر لاستیک ها دارای تاریخ انقضاء می باشند، بنابراین باید به تاریخ انقضاء درج شده بر روی لاستیک های نیمه سنگین و مینی بوسی توجه داشت و سپس اقدام به خرید نمود.

ادامه مطلب ˅
5 / 10
از 8 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()

با درود و احترام آدرس سایت تغییر پیدا کرده

لطفا برای اطلاع از قیمت ها و تخفیفات به

آدرس https://hampalastik.com/ مراجعه کنین.