0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
کشور سازنده
پهنای لاستیک
ارتفاع دیواره(فاق)
قطر رینگ (اینچ)
کالا برای:

لاستیک سواری و اسپرت

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

لاستیک های سواری و اسپرت از پر مصرف ترین انواع لاستیک هایی است که در بازار خریداری می شود و دارای عمر مشخصی می باشد. فروشگاه لاستیک همپا پخش کنندۀ انواع لاستیک های سواری و اسپرت با برندهای معتبر می باشد که دارای طرفداران متعددی می باشد. لاستیک هایی که وارد بازار خرید لاستیک می شوند و آمادۀ فروش هستند دارای یک سری علائم، حروف و اعداد می باشندکه نشان دهندۀ مشخصات فنی لاستیک های سواری می باشد. لاستیک های اسپرت با ظاهری جذاب تر معمولا مورد پسند جوانان قرار می گیرند.

هنگام خرید لاستیک خودرو سواری باید به دقت تمام نوشته های روی لاستیک خودرو را مطالعه نمائید و پیش از خرید لاستیک ها، دانش خود را نسبت به مفهوم علائم افزایش دهید تا خرید لاستیک های سواری یا اسپورتی که انجام می دهید، برای شما حس رضایت بخشی داشته باشد. البته معمولا مشتریانی که دنبال لاستیک های اسپرت هستند دانش خوبی در مورد لاستیک  خودروها دارند. بر روی تایرهای سواری و اسپرت اطلاعاتی از قبیل ارتفاع، ابعاد لاستیک، تاریخ تولید، اندازۀ رینگ، نوع ماشینی که در آن از این لاستیک ها استفاده می شود، ضریب سایش و چسبندگی به سطح آسفالت و .... می باشد که انتخاب لاستیک های سواری را راحت تر می نماید.

لاستیک سواری

خرید انواع لاستیک سواری و اسپرت

عمدتاً برای خرید لاستیک خودرو سواری به نوع خودروها توجه می گردد و با بررسی کامل مشخصات فنی که بر روی انواع لاستیک خودرو سواری درج شده است، خرید تایر های خودروهای سواری صورت می گیرد. اکثر تایرهای سواری مناسب برای چهار فصل تولید شده اند و بیشتر از آنها استفاده می شود ولی افرادی که از خودروهای خود برای مسابقات استفاده می کنند، به طبع از دیگر انواع لاستیک های سواری یا همان لاستیک اسپرت استفاده می کنندکه متناسب با شرایط محیطی باشد که در آن از خودرو استفاده می کنند و لاستیک تحمل سرعت و دمای محتمل را داشته باشد.

قیمت عرضۀ لاستیک سواری و اسپرت در فروشگاه لاستیک همپا

این فروشگاه از ابتدای فعالیت خود در تلاش است انواع لاستیک خودرو های سواری و اسپرت را با کیفیت عالی و قمیت مناسب ارائه دهد تا رضایت مشتریان را به دنبال داشته باشد. در خرید تایرهای سواری باید به کیفیت انواع لاستیک توجه داشته باشید و بعد قیمت آن مد نظر گیرید تا بعد از سپری شدن مدت کوتاهی از خرید تایرهای خودروهای سواری خود پشیمان نگردید.

ادامه مطلب ˅
6 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()