0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
کشور سازنده
پهنای لاستیک
ارتفاع دیواره(فاق)
قطر رینگ (اینچ)
کالا برای:

لاستیک سواری و اسپرت سومیتومو

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

لاستیک سواری واسپرت سومیتومو مانند هر نوع لاستیک دیگری طرفداران خاص خودش را در بین مشتریان دارد. اگر مشتریان را بتوان دسته بندی نمود ملاحظه می گردد که نوع خاصی از مشتریان خریدار این نوع لاستیک ها هستند. مشتریانی که استحکام را در خرید لاستیک در بیشترین اولویت قرار می دهند. امروزه با پیشرفت هایی که در زمینه داده کاوی صورت پذیرفته یافتن این تیپ مشترینان کار سختی به نظر نمی رسد. این نوع لاستیک ها دارای علائم مشخصه ایی هستند که بیانگر سال ساخت و ضریب سرعت و ... هستند که مشتریان حرفه ایی معمولا به شاخص ها توجه می کنند.

قیمت لاستیک از ویژگی های اصلیی می باشد که خریداران لاستیک آن را همیشه مد نظر قرار می دهند بخصوص مشتریان لاستیک های سواری اولویت بیشتری به این فاکتور می دهند. با پیشرفت هایی که در دنیای تکنولوژی رخ داده با یک جستجوی ساده در فضای وب می توان قیمت لاستیک را به روز متوجه شد. از جمله مواردی که خرید لاستیک را جذاب می کند خرید لاستیک به صورت اینترنتی است کاری که فروشگاه لاستیک همپا به خوبی از پس آن برآمده و احساس خرید متفاوتی را به را برای خریداران لاستیک ایجاد می کند. 

فروش لاستیک سواری سومیتومو

فروش لاستیک های ژاپنی از جمله سومیتومو می تواند رضایت مشتریانی که در پی یافتن استحکام بالا و نرمی مناسبی هستند را به ارمغان بیاورد. شیوه ی سنتی فروش لاستیک دیر زمانی است که مورد استقبال قرار نمی گیرد و جاییش را با شتاب به فروش لاستیک اینترنتی می دهد. فروشگاه لاستیک همپا به منظور ایجاد بستری مناسب و راحت برای مشتریان در این زمینه ورود پیدا کرده و تجربه فروش سنتی خود را در قالبی مدرن در اختیار مشتریان قرار می دهد.

لاستیک ماشین

لاستیک ماشین یکی از اجزاء مهم تشکیل دهنده ماشین است که نیاز به توجه خاص دارد. لاستیک ماشین وقنی مناسب انتخاب گردد می تواند نقش موثری در ایمنی سرنشینان خودرو بازی کند چرا که مکمل عمل ترمز گیری وجود لاستیک ماشین است. لاستیک ماشین در حالی که بایستی از استحکام بالایی برخوردار باشد بایستی از نرمی و انعطاف مناسب هم بهره برده باشد که سرنشینان حین مسافرت احساس راحتی داشته باشند.

ادامه مطلب ˅
5 / 10
از 8 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()

با درود و احترام آدرس سایت تغییر پیدا کرده

لطفا برای اطلاع از قیمت ها و تخفیفات به

آدرس https://hampalastik.com/ مراجعه کنین.