0
جستجوی پیشرفته
بر اساس سایز
پهنای لاستیک:
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده

لاستیک سواری ایرانی

لاستیک ها در بازار ایران به دو دسته ی ایرانی و خارجی تقسیم بندی می شوند که هم از نظر کیفیت و هم از نظر قیمت لاستیک با هم تفاوت هایی دارند. لاستیک سواری ایرانی از برندهایی مانند لاستیک بارز، یزد تایر، کویر تایر و ایران تایر و دنا و ... تشکیل شده است که تفاوت هایی در کیفیت و قیمت دارند. عمده ی تولیدات لاسیتک ماشین در کارخانه های داخلی مختص لاستیک های سواری است که این امر به خاطر وجود دو خودرو ساز بزرگ کشور که بیشتر سواری تولید می کند منطقی به نظر می رسد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
کشور سازنده
پهنای لاستیک
ارتفاع دیواره(فاق)
قطر رینگ (اینچ)
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

خرید لاستیک سواری ایرانی | فروش لاستیک سواری ایرانی

خرید لاستیک ایرانی نسبت به خرید لاستیک خارجی با چالش کمتری از لحاظ قیمت لاستیک مواجه است. زیرا قیمت لاستیک در کارخانه مشخص است و اختلاف چشم گیری بین قیمت لاستیک در کارخانه و قیمت لاستیک در بازار وجود ندارد. البته این وضعیت تا قبل از تحریم ها برقرار بود و در حال حاضر برای دریافت لاستیک ماشین بایستی از طریق دریافت حواله اقدام نمود که شرایط آن در قسمت ثبت نام لاستیک دولتی توضیح داده شده است. 

قیمت لاستیک ایرانی 

یکی از عوامل مهم تاثیر گذار در تصمیم گیری مشتریان قیمت لاستیک می باشد و در این میان اگر مشتری به قیمت روز لاستیک دسترسی داشته باشد مطمئن تر خرید لاستیک خود را به انجام می رساند. یکی از اهداف خدشه ناپذیر فروشگاه لاستیک همپا ارائه قیمت روز لاستیک هم برای لاستیک های خارجی و هم برای لاستیک های داخلی است. پر واضح است که قیمت لاستیک نباید تنها ملاک برای خرید لاستیک باشد کاری که کارشناسان همپا در فروش لاستیک انجام می دهند کمک به خریداران لاستیک برای خرید لاستیک مناسب شرایطشان است.

لاستیک ماشین سواری 

عمده ی موارد مصرف لاستیک ماشین در کارخانه های خودروساز بزرگ کشور یعنی ایران خودرو و سایپا است. با توجه به مصوبه مجلس مبنی بر غیر قانونی بودن خرید لاستیک ماشین با برند خارجی در صورتی که لاستیک ماشین با برند ایرانی در همان سایز موجود باشد لذا خودوسازان بزرگ کشور موظف به خرید لاستیک از تولیدکنندگان داخلی هستند. 

نمایش همه
علاقه مندی ها ()